Skip to main content
 
 
 
 

Up İngilizce Kampı içeriği özenle planlanmış olup çocuklarımıza gelişim alanı açısından birçok önemli katkıda bulunacaktır. Bu kamp etkinliği her şeyden önce çocuklarımızın ailelerinden bağımsız bir ortamda bulunarak bireyleşmek adına ilk adımlarını atmalarına yardımcı olacaktır.

Farklı yaş aralıklarının bulunduğu kamp programında yapılan etkinlikler sayesinde iletişim, empati, kişisel sınırlar gibi onların geleceğine de yön verecek davranışlar kazanabileceklerdir.

Tüm bunların ışığında gelecek nesillerimize özgüvenli, kararlarını kendisi alan, akılcı bireyler kazandırmış olacağız. Bunun yanında yeni bir dil öğrenimi çocuklarımızın hem bilişsel hem de sosyal gelişimlerine gereken desteği verir. Dil gelişiminin en verimli şekilde gerçekleştirilmesi için öğrenilecek dilin doğru işitilebilmesine ve sık kullanılmasına olanak sağlayacak bir ortamın bulunması gerekir. Kamp süresince İngilizce konuşulacak olması bu iki koşulu da çocuklarımıza sunarken aynı zamanda çocuklarda kendini ifade etme güdüsünü tetikleyeceğinden dile yönelimi de olumlu etkileyecektir.

Çocuklarını geleceğe sağlam adımlarla yönlendirmek isteyen ailelere Up İngilizce Kampı tavsiyemdir.

Fulya Alıntaşı

Psikolojik Danışman & Rehberlik Öğretmeni
× Whatsapp