Skip to main content
 
 
 
 

UP Malta Kampı

UP Malta Kampı, Malta’da 13 – 26 Ağustos tarihleri arasında 2 hafta süreyle 10-17 yaş aralığındaki öğrencilerin katılımı ile gerçekleşecektir.

Malta’daki yaz kampı programlarına her yıl 30.000 üzerinde öğrenci katılmakta olup, organizasyonumuz kapsamında azami öğrenci sayısı 600’dür. 13 Ağustos 2023 tarihinde İstanbul’da öğrencilerimiz ile buluşacak, 26 Ağustos’ta ise  yine İstanbul’da programımız sonlandıracağız.

Kamp programında öğrencilerimiz seviye belirleme sınavı sonuçlarına göre kendi dil seviyelerine uygun sınıflarda haftada 20 ders dil eğitimi almanın yanı sıra, 10-13 ve 14-17 şeklinde 2 farklı yaş grubuna yönelik aktivite gruplarına dahil olmakta ve dış geziler ile Malta’da gezilip görülecek önemli turistik yerleri ziyaret etmektedir. Böylece derslerde öğrenilen teorik bilgi günlük hayatta pratiğe dökülebilmekte, eğer varsa ingilizceye karşı önyargı veya özgüvensizlik ortadan kaldırılmaktadır.

İtalya, Fransa, Almanya, İspanya veya Polonya gibi bir çok farklı ülkeden öğrencilerin olduğu ve İngilizce ortak dilinin tüm kampa hakim olduğu çok uluslu kamp ortamında uzun yıllar sürecek arkadaşlıklar kurulmakta ve tüm bu süreç öğrenme ve gelişim dönemindeki öğrencilerimize dil gelişiminin yanında farklı kazanımlar da sağlamaktadır.

Malta’daki kampımız 4 yıldızlı Salini Resort Hotel bünyesinde organize edilmektedir. Hotelin bir bölümü tamamiyle kamp öğrencileri için ayrılmış, bu bölüm içerisinde öğrenciler için sınıflar, öğrencilere özel yüzme havuzu, öğrencilere özel restoran veya öğrencilere özel etkinlik alanları gibi kamp süresince ihtiyaç duyulan her türlü fiziksel ortam oluşturulmuş durumdadır.

Not: Malta’daki yaz kampı programları yaz boyu sürmektedir ve öğrencilerimiz, talep etmeleri halinde farklı tarihler ve farklı süreler için de kamp programına katılabilirler. 13-26 Ağustos haricinde, farklı bir tarihte Malta’daki kamp programlarına katılım sağlanması halinde öğrencimize uçuş esnasında refakat edilmemektedir, ancak Malta’ya iniş itibariyle Malta’daki ekibimiz gereken refakati ve hizmeti sağlamaktadır. 

www.ingilizcekampi.com adresinde yer alan fiyat listesi ve diğer tüm bilgiler UP Türkiye Kampı için geçerlidir. UP Malta Kampı için daha ayrıntılı bilgi edinmek adına lütfen bize ulaşınız.

× Whatsapp