Skip to main content
 
 
 
 

UP Malta Kampı, Malta’da 4 – 17 Ağustos 2024 tarihleri arasında 2 hafta süreyle 9-17 yaş aralığındaki öğrencilerin katılımı ile gerçekleşecektir.

Malta’daki yaz kampı programlarına her yıl 30.000 üzerinde öğrenci katılmakta olup, organizasyonumuz kapsamında azami öğrenci sayısı 600’dür. Türk öğrencilerin toplam öğrenci sayısına oranının yaklaşık %5 olması beklenmektedir.

Kamp programında öğrencilerimiz seviye belirleme sınavı sonuçlarına göre kendi dil seviyelerine uygun sınıflarda haftada 20 ders dil eğitimi almanın yanı sıra aktivite ve gezi gruplarına dahil olmakta, Malta’da gezilip görülecek önemli turistik yerleri ziyaret etmektedirler. UP Malta Kampı, sahip olduğu yoğun aktivite ve gezi programıyla öğrencilerin bir yandan eğitim alırken bir yandan da tatil yapar gibi keyifli vakit geçirmelerine olanak sağlamaktadır.

UP Malta Kampı için buluşma ve ayrılma noktası İstanbul Havalimanı olup, İstanbul dışından programa katılan öğrencilerimizin iç hat uçuşlarına transferleri ekibimizce organize edilmektedir. İstanbul – Malta arası ulaşım ise THY tarifeli seferi ile direkt uçuş olarak sağlanmaktadır.

UP Malta Kampı hakkında daha ayrıntılı bilgi için lütfen bilgi dokümanını inceleyiniz. Kampanyalı fiyatları ve ön kayıt işlemini kayıt sayfasından online olarak yapabilir, tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Not: 9 – 13 yaş aralığındaki öğrencilerin UP Malta Kampı’na katılımı, öğrencinin daha önce UP Türkiye Kampı‘na katılmış olması ve kamp süresince herhangi bir disiplin cezası almamış olması halinde mümkündür. 14 – 17 yaş aralığındaki öğrenciler için böyle bir kriter bulunmamaktadır.
× Whatsapp