Skip to main content
 
 
 
 

Kullanım Koşulları

UP İngilizce Kampları Web Sitesini (“Web Sitesi”) kullanmanız ile ilgili Kullanım Şartlarını lütfen dikkatlice okuyun. Web Sitemizi kullandığınızda, sizinle UP İngilizce Kampları arasında yasal olarak bağlayıcı bir anlaşma oluşturan bu Kullanım Koşularını kabul edersiniz. Kullanım Koşullarını kabul etmek istemiyorsanız, Web Sitesini kullanmaya devam etmeyin.

Ayrıca, Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. Web Sitesini kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen Kullanım Koşullarını kabul etmiş olduğunuz anlamına gelir.

Önemli Not: Bu sayfada yer alan Kullanım Koşulları yalnızca Web Sitesi kullanımı ile ilgilidir. UP İngilizce Kampları’nın sunduğu hizmetlere ilişkin bir hizmet sözleşmesi değildir. UP İngilizce Kampları’nın sunduğu hizmetlere ilişkin hizmet sözleşmelerini incelemek için lütfen danışmanınızdan talepte bulununuz.

Feragat

UP İngilizce Kampları, Web Sitesinde yayınlanan bilgilerin mümkün olduğunca doğru ve tam olduğundan emin olmaya çalışır. Ancak, Web Sitesinde yer alan bilgiler, açıkça ya da dolaylı yolla bir garanti verilmeksizin “olduğu gibi” esasına göre verilmiştir. Web Sitesindeki herhangi bir öğenin doğru ya da güncel olduğunu garanti edilmez.

Web Sitesine erişen bir kullanıcı, bilgilerin onaylanmasını isterse, Sitedeki bilgiler ile ilgili olarak UP İngilizce Kampları’nın bilgi kaynağına bakmalı ya da bir UP İngilizce Kampları temsilcisiyle görüşmelidir. UP İngilizce Kampları, Web Sitesinde yayınlanan bilgilerin kullanımından ya da Web Sitesine erişimden kaynaklanan herhangi bir zarar ya da kaybın sorumluluğunu kabul etmez. Tüm erişim ve kullanım, kullanıcının riski altındadır. UP İngilizce Kampları, Web Sitesinin virüs, kötü amaçlı yazılım, trojan horses ve benzeri yazılımlardan arınmış olduğunu söylemez. Herhangi bir içeriğe erişmeden ya da herhangi bir içerik indirmeden önce uygun virüs koruması almanızı ve bu tür virüsleri kontrol etmenizi öneririz.

UP İngilizce Kampları Telif Hakkı

Metinler, grafikler, görseller, fotoğraflar ve ses kayıtları da dahil olmak üzere bu Web Sitesindeki tüm materyallerin telif hakları, zaman zaman ve diğer ülkelerin kanunları uyarınca üzerinde değişiklikler yapılan 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca korunmaktadır.

UP İngilizce Kampları tarafından yazılı izin verilmediği sürece, bu Web Sitesinde bulunan materyalleri ya da bu materyallerin herhangi bir kısmını değiştirmemeli, çoğaltmamalı, ulaşılabilecek bir sistem içerisinde depolamamalı ya da iletmemelisiniz.

Ticari Markalar

Bu Web Sitesinde yer alan tüm ticari markalar kendi sahiplerinin mülkiyetindedir ve Malta veya Türkiye’deki ilgili yasalar tarafından korunmaktadır. Bu ticari amaç gütmeden web sitesindeki materyalleri kaydetmek ya da bir kopyasını basmak dışında, UP İngilizce Kampları ya da ilgili ticari markanın sahibinin net bir yazılı izni olmadığı sürece, ticari markaların çoğaltılması, değiştirilmesi, dağıtılması, kaydedilmesi, gösterilmesi veya iletilmesi de dahil olmak üzere bu ticari markaların hiçbirini kullanmamalısınız.

Bu Web Sitesinden Erişilen Bağlantılar

Web Sitesindeki harici bağlantılı web siteleri UP İngilizce Kampları’nın kontrolü dahilinde değildir. UP İngilizce Kampları, Web Sitesi aracılığı ile harici olarak bağlandığınız web sitelerinin içeriğinden ya da güncel olup olmamasından sorumlu değildir. Web Sitesindeki bir bağlantı, UP İngilizce Kampları’nın bu bağlantılı web sitesini onayladığı ya da bağlantıya ait kuruluşla ilişkisi olduğu anlamına gelmez.

SPAM

UP İngilizce Kampları, iş fonksiyonlarımızla ilgili iletişimleri kolaylaştırmak için Web Sitesinde elektronik adresler yayınlar. Bu, UP İngilizce Kampları ya da ilgili adreslerin, 2003 Spam Kanunu (Cth) ya da başka herhangi bir ülkenin kanunları uyarınca istenilmeyen ticari mesaj ya da SPAM olarak bilinen mesajların alınmasına onay verdiği şeklinde yorumlanamaz.

Gizlilik

UP İngilizce Kampları’nın Gizlilik Politikasına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. UP İngilizce Kampları’nın Gizlilik Politikası, yalnızca tarafımızdan toplanan bilgilere uygulanır ve Web Sitesi aracılığı ile bağlantı kurduğunuz diğer şirket ya da kuruluşların web sitelerinin gizlilik politikalarından farklı olabilir. Lütfen, Web Sitemiz aracılığı ile bağlantı kurduğunuz diğer şirket ya da kuruluşların web sitelerinin gizlilik politikalarını okuyunuz.

Sorumluluk

UP İngilizce Kampları, Web Sitesi ya da herhangi bir içeriği hakkında garanti ya da onay vermez. Herhangi bir zararın olasılığına karşı önceden bilgilendirilmiş olsa bile UP İngilizce Kampları, sizin ya da herhangi başka birisinin (ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla), Web Sitesinin kullanımı ile bağlantılı olarak, sözleşme ya da garantinin ihlali, ihmal (dikkatsizlik de dahil olmak üzere), ürün sorumluluğu ya da başka bir şekilde ortaya çıkan güvenlik sorunlarından, diğer taraflarca gizli bilgilerin ifşa edilmesinden ya da bilgisayar virüsünün iletilmesinden kaynaklanan doğrudan ya da dolaylı yollardan uğradığı zarar ve kayıplardan sorumlu değildir. UP İngilizce Kampları, kanunların izin verdiği ölçüde, Web Sitesinin kullanımı sonucunda ortaya çıkabilecek herhangi bir yükümlülüğü kabul etmez. Web Sitesini kullanarak, kullanımınızdan kaynaklanan herhangi bir kayıp ya da yükümlülükten dolayı UP İngilizce Kampları’yı maruz kalabileceği zarar için tazmin etmeyi kabul etmiş sayılırsınız.  Web Sitesinin kullanımı sizin sorumluluğunuzdadır ve Web Sitesindeki ya da bu Web Sitesi aracılığı ile ulaştığınız verilerin, dosyaların, bilgilerin ya da diğer materyallerin indirilmesi, kullanılması ya da bunlara erişilmesi sonucunda ortaya çıkabilecek tüm sorumluluk ve zarar riski size aittir.

× Whatsapp