Skip to main content
 
 
 
 

Direktörün Mesajı

Uluslararası eğitim sektöründe 2010 yılından bu yana dokunduğumuz binlerce öğrencinin memnuniyet ve başarılarından güç alarak UP markasını oluşturduk ve Türkiye’deki ilk kampımızı 2022 yazında gerçekleştirdik.

12 farklı ülkeden yaklaşık 140 öğrencinin katıldığı 2022 UP İngilizce Kampı hakkında ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Türkiye’nin bir destinasyon olarak uluslararası eğitim sektöründe üst sıralara yükselmesine katkı sağlamanın ve kendi alanında öncü bir marka olmanın şahsım ve ekibim adına sorumluğunu gururla taşıyorum.

Son 3 yıldır sektörümüzdeki büyümeye gölge düşüren pandeminin etkilerinin tamamiyle ortadan kalkacağını öngördüğümüz 2023 yılında büyümeye devam edeceğiz. Çok daha fazla öğrencinin kamplarımıza katılması ve bu deneyimi yaşaması adına çalışmalarımızı sürdürüyor, öğrencilerimizin gelecekleri adına attıkları bu önemli adımda elimizden gelen her katkıyı ve desteği onlara sağlamaya çalışıyoruz.

2023 yılında Türkiye, Malta ve Dubai kamplarımızda Dünya’nın farklı ülkelerinden yüzlerce öğrenci ile buluşuyor olacak, öğrencilerimizin hayatlarına dokunmaya devam edeceğiz.

“Kamplarımıza katılacak tüm öğrencilerimize, velilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunarım.”

Kubilay GülerDirektör
× Whatsapp